Zadzwoń

Dojazd

Aktualne oferty pracy

Citroen Kubiak Sp.J
Autoryzowany dealera marki Citroen
W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukuje
osoby na stanowisko:

Pracownik Myjni

Miejsce wykonywania pracy: Łódź

Oferujemy:

  • Stabilną pracę
  • Wynagrodzenie gwarantowane + możliwość uzyskania premii zadaniowej w każdym miesiącu
  • Szkolenie i możliwość rozwoju

Obowiązki:

  • Mycie aut po usłudze serwisowej i przygotowanie do wydania
  • Opieka nad samochodami magazynowymi/ekspozycyjnymi
  • czyszczenie i odkurzanie wnętrza pojazdu m.in. tapicerki, kokpitu

Wymagania:

  • Wymagamy posiadania prawa jazdy kat. B
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy salon@citroen-kubiak.lodz.pl z dopiskiem:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kubiak Spółka Jawna w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.