Zadzwoń

Dojazd

Aktualne oferty pracy

Citroen Kubiak Sp.J

Autoryzowany dealera marki Citroen

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukuje

osoby na stanowisko:

Mechanik samochodowy

Miejsce wykonywania pracy: Łódź

Oferujemy:

  • Stabilną pracę

  • Wynagrodzenie gwarantowane

  • Szkolenie i możliwość rozwoju

Obowiązki:

  • Naprawa pojazdów mechanicznych osobowych oraz dostawczych zgodnie ze standardami marki oraz firmy

  • Diagnozowanie usterek

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień mechaniki samochodowej

  • Doświadczenie w diagnozowaniu oraz naprawach pojazdów mechanicznych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy salon@citroen-kubiak.lodz.pl z dopiskiem:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kubiak Spółka Jawna w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.